Øvelsestider og steder høsten 2016

Gi beskjed i god tid til instruktør/dirigent ved fravær. Det kan bli endringer i løpet av høsten.

Gruppe  Tid (fra-til) Sted Ansvarlig Telefon
Hovedkorps 18.00-20.00 Aula Kine Aasen 45681534
Juniorkorps 18.00-19.00 Blått bygg venstre Harald Rødal 90832177
Aspiranter 18.30-19.10 Gult bygg venstre Eivind Bjørnevik 95036964
Individuelle        
Onsdag:
Fløyte 17.30-20.30 Hovedbygg 3.etg Cecilie Sangvik 48067074
Trompet/kornett 16.00-20.00 Blått bygg Harald Rødal 90832177
Saksofon 13.00-17.45 Aula Joakim Bergsrønning 92220817
Trompet/kornett 15.30-18.30 Gult bygg venstre Eivind Bjørnevik 95036964
Baryton/tuba og Horn 15.00-18.2017.45-18.1517.45-18.15 Rosa byggGult bygg 2.etgRosa bygg Vidar LøvbrøtteAmanda HarrisonMarius Stabel 926167974073329593410312
Trombone
Torsdag
Slagverk 17.30-20.30 Gult bygg 2.etg Kristoffer Tokle 48027114
Klarinett 16.00-20.00 Gult bygg Tone Cecilie Olsen 46947508
Gult bygg
Drill  Mandag      
Juniordrill 17-17.45 Åsane gymsal Cesilie Mykland 99422484
Hoveddrill 1-2 17.45-20.15 Åsane gymsal

 

Klarinett torsdag Gult bygg  – høyre Tone Olsen
Oda Sørskår 16.00-16.30 41564697
Nanna Crampah         aspirant 16.30-17.00 48066964
Nathalie Flack             junior 17.00-17.30 46546445
Lea Frøysaa Eriksen   aspirantt 17.30-18.00 46416177
Parmida Sabagh         junior 18.00-18.30 40057674
Maria Søvik                 junior 18.30-19.00 90908820
Ane 19.00-19.30 91586787
Vilde 19.30-20.00 41581967
Dinah Koch 20.00-20.30 93884830

 

 

 

 

 

 

Saksofon       onsdag Aula Tlf
Magnus M. Sletten 12.45-13.15 94836715
Eirik Ribe Fjelde 13.15-13.45 41305829
Filip Jansen 13.45-14.15 92204590
Andreas 14.15-14.45 90536601
Øyvor 14.45-15.15 90735326
Linh 15.45-16.15 97465969
Michelle 16.15-16.45 41505185
Halima P. Adebayo     aspirant 16.45-17.15 45491573
Erik Sørensen   aspirant 17.15-17.45 97100231

 

 

Horn onsdag Gult bygg 2.etg
Diar Pepshi        aspirant 17.45-18.15 48061344

 

 

Trommer         torsdag Gult bygg  2.etg Tlf.
Mathias Falkum Josdal  junior 17.30-18,00 45031313
Aaron Kristoffer Geli   aspirant 18.00-18.30 91755028
Govert 18.30-19.00 90735326
Konrad 19.30-20.0020.00-20.30 41420264
Phong 97465969

 

 

Baryton/tuba    onsdag Gult bygg   1.etg  venstre Tlf.
Signy Borg 15.00-15.25 40721227
Tiril 15.25-15.50 90536601
Noa Sundsfjord   junior 15.50-16.15 91763829
Håvard 16.15-16.40 97073084
Thomas J 16.40-17.05 48293355
Rasmus 17.05-17.30 90024744
Tobias   aspirant 17.30-17.55 90024744
Signe W   aspirant 17.55-18.20 93694111
Andre 20.30-21.00 95849380

 

 

 

Fløyter           onsdag Hovedbygg 3.etg Tlf.
Kajsa Høyland Stabel             junior 17.30-18.00 93410312
Franc Sanchez                        aspirant 18.00-18.30 47233998
Victoria A.P. Bjerk                  junior 18.30-19.00 48029507
 Erla Ingeborg Sletten           junior 19.00-19.30 94836715
Iona 19.30-20.00 92423469
Sandra 20.00-20.30 98065107
Victoria Adebayo        aspirant 17.45-18.15 45491573

 

Trompet/kornett    onsdag Blått bygg Tlf.
Melissa 16.00-16.30 Harald 41505185
99295350
DidrikTorsteinSamuel     junior 16.30-17.00      «17.00-17.30       «17.30-18.00       « 91862269
40412726
92204590
Julie      juniorAstrid Birgitte      juniorPeder 19.00-19.30       «19.30-20.00       «15.30-16.00 Eivind 41108893
97073084
90584556
EirinLouiseJulian      juniorMaria                      aspirantEven-Thomas         aspirant 16.00-16.30      «16.30-17.00      «17.00-17.30      «17.30-18.00      «18.00-18.30      « 9280571693047717901807459806510746898552

 

Skriv en kommentar

Du må være logget inn for å kommentere.